01/07/17 18.30

 

 

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

HOLDLEDER (1 pers.)

06:00-20:00

Rasmus Kehler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BRIEF AF POSTER (1 pers.)

 

07.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rasmus Kehler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPSÆTNING AF MÅLOMRÅDE (6 pers.)

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rasmus Kehler

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mette Wass

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Carsten Machholdt

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesper Lerche

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Buhl

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FBL

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lene Børgesen opsætning af kaffebod

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OPSÆTNING AF RUTE (4 pers.)

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

David FBL

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uffe Marsk Lauridsen FBL

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dennis Philipsen

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kim Bøgeskov

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kristian Slot

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Dahlmann

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Henrik Krievs

06:00-08:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Feje ruten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Alexander brøchner

 

07.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrick seemann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

INDSKRIVNING (1 pers.)

 

07:00-12:00

12:00-14:25

 

 

 

 

Lene Børgesen

 

07:00-12:00

 

 

 

 

 

 

 

Lene Børgesen

 

 

 

 

 

 

12:00-14:25

 

 

 

 

SALGSBOD (4 pers.)

 

 

08:00-13:00

13:00-17:00

 

Lene Børgesen

 

 

08:00-13:00

 

 

 

 

 

 

Pernille Staun

 

 

08:00-13:00

 

 

 

 

 

 

Lene Børgesen

 

 

 

 

 

 

 

13:00-17:00

 

Pernile Staun

 

 

 

 

 

 

 

13:00-17:00

 

Keld Nielsen Gril Mester fra kl 10.30

 

 

 

 

10:00-17:00

 

FORPLEJNING (2 pers.)

 

 

 

FORMIDDAG

EFTERMIDDAG

Jørgen Staun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nicki Rasmussen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DIVERSE (2 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Patrick seemann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Navn

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMARITTER (3 pers.)

 

07:00-18:00

 

Ann-katrine Nielsen og Jill Jensen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bente kehler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Præmie udeler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jørgen Staun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christel Frydkjær

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDTAGNING AF RUTE (4 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jørgen Staun

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peter Stenberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Dahlmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jesper Dahlmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NEDTAGNING AF MÅLOMRÅDE (6 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin Dahlmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Keld Nielsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Christopher Ouzmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Martin haakonson

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

STARTER (1 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-1 (Rasmus Kehler)

 

 

08:00-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

OMGANGSTÆLLER (1 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapcounter Martin Lund FBL( Phillipe Guichard )

 

 

08:00-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

POSTER (12 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-2 Henrik Krievs

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-3 Christel Frydkjær

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-4 Jesper Lerche

 

 

07:30-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-4 David ( bror ) FBL

 

 

09:45-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-5 Anne sofie holm

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-6 Mette Wass

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-7 Kristian Slot

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-8 Jørgen Graff

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-9 Anders Elmholdt Pedersen FBL

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TVU-10 Andre Malmgren  

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TOU-4 Gunner Nielsen

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TOU-1 Henrikke Jenbo

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TOU-3 Jan Petersen

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

TOS-2 Ved mål Leroy Collins

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

FØRERBILER (6 stk.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Førerbil U15+U17/U19P Uffe FBL

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Slutbil U15 Carsten Lind

 

 

07:30-09:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Førerbil U13+Motion Herre Mikkel Ørritsland

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Slutbil U13 Martin Dahlmann

 

 

07:30-09:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Førerbil U11+Motion Kvinder Peter Buhl

 

 

07:30-11:30

 

 

 

 

 

 

 

 

Slutbil U11 Keld Nielsen

 

 

07:30-09:30

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2

 

 

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

STARTER (1 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVS-1 RADIO (Rasmus Kehler)

 

 

 

 

 

Rasmus Kehler

OMGANGSTÆLLER (2 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lapcounter Carsten Machholdt/ Magnus Machhol

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

Lapcounter 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

POSTER SENIORRUTE (40 pers.)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TVS-2 Rikke Staun

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

TVS-2 Per pilegård

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-3 Ivan Sørnsen

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-3 Jill Jensen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-4 Thomas Biering

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-4 Kristian Olsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-5 Anne Sofie Holm

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-5 Carsten Nørrvang

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-6 

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-6 Keld Torndby

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-7 Jeanet Kruse

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-7 Dennis Philipsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-8 FBL Frank`s ven

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-8 Christopher Ouzman

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-10 Anders Thomsen FBL

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-10 Finn Pedersen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-11 Kenny Rolsted

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-11 Karsten Jørgensen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-12 Andrew Smart FBL

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-12 Henrik Lehm FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-13 Regine Theis Quist Holm

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-13 Daniel Stampe FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-14 Rikke Dambmann

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-14 Peter Nielsen FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-15 Thyra Bonde

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-15 Søren Rørly Møller FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-16 Ole Rasmussen

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-16 Jesper Salling FBL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-17 Mads Ammitzbøll Thomsen FBL

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-17 Jesper Lerche

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-18 Bobby Walseth

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-18 Jan Ivan Sørnsen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-19 Søren Thomsen

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-19 Jane Rishøj

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-20 Kim Bøgeskov

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-20 Jacob Rønnenfelt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-21 Monika Lind

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-21 Matin Dahlmann

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TVS-22 Martin Uhre Mandrup FBL

 

 

 

 

 

10:30-15:00

 

 

 

 

TVS-22 Mads Bugge Sørensen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:30-18:00

TOS-1 Henrikke Jenbo

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-2 Annie Rasmussen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-3 Thomas Dagø

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-4 Johnny Larsen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-5 Bruno De Haas

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-6 Bo Rasmussen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-7

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-8 Max Droth-Knudsen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-9 Mogens Laursen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-10 Sanne De Haas

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-11 Mogens Laursen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS-( Post TVS 9 ) Tobias 

 

 

 

 

 

10:30-18:00

TOS- Standby Gunner Nielsen

 

 

 

 

 

10:30-18:00

FØRERBILER

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Førerbil H40+A (Jørgen Staun-H40) (Merete Roslu

 

 

H40

A

 

11:15-14:00

14:10-18:00

Førerbil A Stinus Kommisærbil

 

 

 

A

 

 

 

 

 

14:10-18:00

Førerbil A Martin Haakonson

 

 

 

A

 

 

 

 

 

14:10-18:00

Førerbil B Jørgen Staun

 

 

 

B

 

11:15-14:00

14:10-18:00

Førerbil U19 Peter Stenberg kommisærbil

 

 

U19

 

 

 

14:20-18:00

Førerbil U19+H50  (Patrick Seemann H50) (Alexan

 

 

U19

H50

 

11:15-14:30

14:20-18:00

Førerbil D+C (Gunnar Gudnarson)

 

 

D

C+DA

 

11:15-14:00

14:10-18:00

Førerbil H60 (Martin thimes FBL)

 

 

H60

 

 

11:00-13:00

 

Førerbil Bjarke

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:10-18:00

Førerbil Frank Sjældsmark

 

 

 

 

 

 

11:15-14:00

 

 

14:10-18:00

Førerbil Michael Stockfleth

 

 

 

 

 

11:15-14:00

14:10-18:00

Førerbil Sten Petersen

 

 

 

 

 

14:00-18:00

 

 

 

 

Førebil 

 

 

 

 

 

11:00-14.30

 

 

 

 

Førerbil Henrik Jensen

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00-16:00

 

 

 

 

Speaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speaker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Speaker Christopher Ouzmann

 

 

08:00-10:00

 

 

 

 

 

 

 

 

Speaker

 

 

 

 

 

11:15-14:00

 

 

 

 

Speaker Flemming fisker

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14:00-18:00