Nybolig Gadeløb 2017 - Bemandingsplan

#OpgaveNavnTid
0LøbsansvarligRasmus Kehler05:30 - 19:00
1FotografCarsten Macholdt08:00 - 19:00
2Opsætning af ruteHenrik Møller Larsen05:50 - 07:30
3Opsætning af ruteAnders Bjerremand05:50 - 07:30
4Opsætning af ruteAnders Windsløw (ansvarlig)05:50 - 07:30
5Opsætning af ruteSteen Larsen05:50 - 07:30
6---
10Fejning af ruteJeanet Kruse06:00 - 07:30
11Fejning af rute06:00 - 07:30
12---
20Opsætning af barriererSteen Kjelstrup05:50 - 07:30
21Opsætning af barriererTri Huu Nguyen05:50 - 07:30
22Opsætning af barriererCarsten Nørrevang05:50 - 07:30
23Opsætning af barriererBrian Steinmetz05:50 - 07:30
24Opsætning af barriererThomas Arrild05:50 - 07:30
25Opsætning af barrierer05:50 - 07:30
26---
30Opsætning af målportThomas Kofod05:50 - 07:30
31Opsætning af målportKlaus Pedersen05:50 - 07:30
32Opsætning af målportThomas Andersen05:50 - 07:30
33Opsætning af målportBobby Walseth Krøyer05:50 - 07:30
34---
40Opsætning - MålområdeCarsten Machholdt (Ansvarlig)
05:50 - 07:30
41Opsætning - MålområdeKasper Andersen ()05:50 - 07:30
42Opsætning - MålområdeLene Børgesen (bod)05:50 - 07:30
43Opsætning - MålområdeBjarne Ingemann (samarit telt)05:50 - 07:30
44---
51Post 1 (hold 1)Brian Steinmetz07:30 - 10:30
52Post 2 (hold 1)Steen Larsen07:30 - 10:30
53Post 3 (hold 1)Thomas Arrild07:30 - 10:30
54Post 4 (hold 1)Jeanet Kruse07:30 - 10:30
55Post 5 (hold 1)Trafik official07:30 - 10:30
56Post 6 (hold 1)Dennis Philipsen07:30 - 10:30
57Post 7 (hold 1)Trafik official07:30 - 10:30
58Post 8 (hold 1)Allan Nielsen07:30 - 10:30
59Post 9 (hold 1)Anders Bjerremand07:30 - 10:30
60Post 10 (hold 1)Steen Kjelstrup07:30 - 10:30
61Post 11 (hold 1)Bobby Walseth Krøyer07:30 - 10:30
62Post 12 (hold 1)Trafik official07:30 - 10:30
63Post 13 (hold 1)Tri Huu Nguyen07:30 - 10:30
64Post 14 (hold 1)Lars Guldbæk07:30 - 10:30
65Post 15 (hold 1)Trafik official07:30 - 10:30
66Post 16 (hold 1)Klaus Pedersen07:30 - 10:30
67---
71Post 1 (hold 2)Johnny Rasmussen10:00 - 14:00
72Post 2 (hold 2)David Darret10:00 - 14:00
73Post 3 (hold 2)Nicolai Vig Clausen10:00 - 14:00
74Post 4 (hold 2)Johann Brend10:00 - 14:00
75Post 5 (hold 2)Trafik official10:00 - 14:00
76Post 6 (hold 2)Søren Skytte10:00 - 13:00
77Post 7 (hold 2)Kent Piscuitta10:00 - 14:00
78Post 8 (hold 2)Martin Veng10:00 - 14:00
79Post 9 (hold 2)Kåre Brink10:00 - 14:00
80Post 10 (hold 2)Michael Lund-Andersen10:00 - 14:00
81Post 11 (hold 2)Steffen Quebec10:00 - 14:00
82Post 12 (hold 2)Trafik official10:00 - 14:00
83Post 13 (hold 2)Anne Sofie Holm10:00 - 14:00
84Post 14 (hold 2)Regine Holm10:00 - 14:00
85Post 15 (hold 2)Trafik official10:00 - 14:00
86Post 16 (hold 2)Morten Schnell Lauritzen10:00 - 14:00
87---
91Post 1 (hold 3)Søren Mandrup13:30 - 16:30
92Post 2 (hold 3)Rebecca Roslund13:30 - 16:30
93Post 3 (hold 3)Merete Roslund13:30 - 16:30
94Post 4 (hold 3)Steen Petersen13:30 - 16:30
95Post 5 (hold 3)Trafik official13:30 - 16:30
96Post 6 (hold 3)Betina Nørrevang (tidligere mødetid og skal derfor have en særskilt orientering)13:00 - 16:30
97Post 7 (hold 3)Trafik official13:30 - 16:30
98Post 8 (hold 3)Jesper Lerche13:30 - 16:30
99Post 9 (hold 3)Mathias Hamburger Holm13:30 - 16:30
100Post 10 (hold 3)Kristian Hamburger Holm13:30 - 16:30
101Post 11 (hold 3)Jane Riishøj13:30 - 16:30
102Post 12 (hold 3)Trafik official13:30 - 16:30
103Post 13 (hold 3)Rikke Feldmann13:30 - 16:30
104Post 14 (hold 3)André Malmgren13:30 - 16:30
105Post 15 (hold 3)Trafik official13:30 - 16:30
106Post 16 (hold 3)Martin Thimes13:30 - 16:30
107---
111Post 1 (hold 4)Daniel Stampe 16:00 - 19:00
112Post 2 (hold 4)Frank Rykær16:00 - 19:00
113Post 3 (hold 4)Martin Henriksen16:00 - 19:00
114Post 4 (hold 4)Mikkel Ørritsland16:00 - 19:00
115Post 5 (hold 4)Trafik official16:00 - 19:00
116Post 6 (hold 4)Anders Winsløw16:00 - 19:00
117Post 7 (hold 4)Trafik official16:00 - 19:00
118Post 8 (hold 4)Per Pilegaard Knudsen16:00 - 19:00
119Post 9 (hold 4)Jørgen Graff-Nielsen16:00 - 19:00
120Post 10 (hold 4)Kristian Olsen16:00 - 19:00
121Post 11 (hold 4)16:00 - 19:00
122Post 12 (hold 4)Trafik official16:00 - 19:00
123Post 13 (hold 4)Keld Tornedyb16:00 - 19:00
124Post 14 (hold 4)André Malmgren16:00 - 19:00
125Post 15 (hold 4)Trafik official16:00 - 19:00
126Post 16 (hold 4)Nicki Rasmussen16:00 - 19:00
127---
131Førerbil (hold 1)Thomas Kofod07:45 - 10:20
132Slutbil (hold 1)Henrik Møller Larsen07:45 - 10:20
133Førerbil (hold 2)Jørgen Staun Jensen10:20 - 12:55
134Slutbil (hold 2)Casper Christensen10:20 - 12:55
135Førerbil (hold 3)Kasper Andersen12:55 - 14:40
136Slutbil (hold 3)Nicki Rasmussen ()12:55 - 14:40
137Førerbil (hold 4)Flemming Hansen14:40 - 16:30
138Slutbil (hold 4)Stinus Roslund14:40 - 16:30
139Førerbil (hold 5)Flemming Hansen16:30 - 19:00
140Slutbil (hold 5)Henrik Kure16:30 - 19:00
141---
151Samarit 07:45 - 12:00
152Samarit07:45 - 12:00
153Samarit12:00 - 19:00
154Samarit12:00 - 19:00
155---
161OmgangstællerCarsten Nørrevang07:45 - 10:30
162OmgangstællerChristopher Ouzman10:30 - 14:00
163OmgangstællerMorten Schnell Lauritzen14:00 - 17:00
164OmgangstællerMads Bugge17:00 - 19:00
165---
171SpeakerKasper Andersen07:45 - 10:30
172SpeakerFlemming Fisker10:30 - 14:00
173SpeakerJørgen Staun Jensen14:00 - 17:30
174SpeakerChristopher Ouzman17:00 - 19:00
175---
181PræmieuddelerThomas Andersen08:00 - 12:00
182PræmieuddelerSøren Finderup12:00 - 19:00
183---
191Indskrivning/bodLene Børgesen07:00 - 19:00
192Indskrivning/bodHelle Machholdt07:00 - 19:00
193Indskrivning/bodChristina Jørgensen07:00 - 12:00
194Indskrivning/bod
Christel Frydkjær12:00 - 19:00
195---
201GrillKeld Nielsen10:00 - 14:00
202GrillSøren Hansen14:00 - 19:00
203GrillKeld Nielsen hjælper delvist14:00 - 19:00
204---
211Omdeling af frokost (kan denne opgave ikke slettes)
212---
221Nedtagning - BarriererChristopher Ouzman19:00 - 20:00
222Nedtagning - BarriererFlemming Hansen19:00 - 20:00
223Nedtagning - BarriererCasper Christensen19:00 - 20:00
224Nedtagning - BarriererJane Riishøj19:00 - 20:00
225Nedtagning - BarriererSøren Finderup19:00 - 20:00
226Nedtagning - BarriererFrank Rykær19:00 - 20:00
227---
231Nedtagning - RuteJørgen Graff-Nielsen19:00 - 20:00
232Nedtagning - RuteMads Bugge19:00 - 20:00
233Nedtagning - RuteKåre Brink19:00 - 20:00
234Nedtagning - RuteAndré Malmgren ()19:00 - 20:00
235---
241Nedtagning - MålområdeCarsten Machholdt (Ansvarlig)19:00 - 20:00
242Nedtagning - MålområdeJørgen Staun Jensen19:00 - 20:00
243Nedtagning - MålområdeChristel Frydkjær (bod)19:00 - 20:00
244Nedtagning - MålområdeThomas Schou19:00 - 20:00
245---
250ReserveJohnny Eilersen12:00 - 18:00
250ReservePer Nielsen (Kører B)16:00 - 20:00
samlet bemandingsplan for Hvidorve Cykle Klubs gadeløb den 20. august 2017

Share This
X
X